HORARIS I PISTES

L'escola de Futbol-Sala Vincit desenvolupa les seves activitats a 5 espais diferents:

POLIESPORTIU DE L'ESTACIÓ DEL NORD (2 PISTES)
Situat al carrer Nàpols 42, de Barcelona. Davant del metro Arc de triomf.

PISTA MUNICIPAL PARC
Situada al carrer Llull 3, de Barcelona.(Entrenaments i Casal d'Estiu)

ESCOLA ANTONI BRUSI
Situada al carrer Sardenya 33, de Barcelona (Menjador Casal d'estiu)

INSTITUT FORTPIUS(2 PISTES)
Situat al carrer Ausiàs March 78, de Barcelona

ESCOLA LA SALLE COMTAL
Situada al carrer Amadeu Vives,6

HORARIS PROVISIONALS ENTRENAMENTS TEMPORADA 2022-23

FORT PIUS TERRAT
 
NORD SINTÈTICA 
 
                                     
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS     DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
17.20-18.20
Aleví C
Aleví A
Aleví C
Aleví A
 
17:00-18:00
Iniciació 1-2
Menudets Dm-Dj
Iniciació 1-2
Menudets Dm-Dj
 
18.20-19.20
Juvenil A (18:05-19:20)
Infantil A (18:05-19:20)
Juvenil A (18:05-19:20)
Infantil A (18:05-19:20)
 
Menudets Dll-Dc
Menuts A
Menudets Dll-Dc
Menuts A
 
19.20-20.20
Juvenil C
Cadet A (19:05-20:20)
Juvenil C
Cadet A (19:05-20:20)
 
Pre-Benjamí B
Menuts B
Pre-Benjamí B
Menuts B
 
20.20-21.45
Sènior A
Sènior femení A 
Sènior A
Sènior femení A 
 
Pre-Aleví C
Pre-Benjamí A
Pre-Aleví C
Pre-Benjamí A
 
 
 
 
 
 
                   
 
NORD GRIS
                   
FORT PIUS BAIX
                   
    DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
                   
17:00-18:00
   
Benjamí A 
 
Benjamí A 
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS      
17.15-18.15
Juvenil femení 
Aleví B
 
Aleví B
     
Pre Aleví A
Pre Aleví A
     
18.15-19.15
Pre-Infantil B
INFANTIL C
Pre-Infantil B
INFANTIL C
     
Pre Aleví B
Pre Aleví B
     
19.15-20.15
Cadet B
Porters
Cadet B
 
 
18:00-19:00
 
Pre-Aleví Femení 
 
Pre-Aleví Femení 
 
20.15-21.15
 
 
 
 
                   
 
LA SALLE COMTAL
                   
                                     
LLULL
    DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS
 
18:30-19:30
 
Cadet Femení B
 
Cadet Femení B
                   
  DILLUNS DIMARTS DIMECRES DIJOUS  
19:30-20:30
 
Lliga Jove
 
Lliga Jove
17:30-18:30
Infantil B (17:45-18:45)
Pre-Infantil A
Infantil B (17:45-18:45)
Pre-Infantil A
 
 
 
 
 
 
 
18.30-19.45
 
Cadet Femení A
Juvenil femení 
Cadet Femení A
 
           
19.45-21:00
Sènior femení B
Juvenil B
Sènior femení B
Juvenil B
 
 
 
 
 
 

HORARIS PARTITS

 

FORT PIUS A   FORT PIUS B   NORD GRIS DISSABTE
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2
18:00
-19:00
Benjamí A PRE-ALEVÍ A   18:00
-19:00
Pre Benjamí A  Menuts A   9:00    
19:00
-20:00
PRE-ALEVÍ B PRE-INFANTIL B   19:00
-20:00
Pre Benjamí B  Menuts B   10:15 INFANTIL A CADET B
20:00
-21:00
JUVENIL FEMENÍ CADET B   20:00
-21:00
      11:30 CADET FEMENÍ A  
                12:45 JUVENIL A  
                14:00    
                     
LLULL   SALLE COMTAL   NORD CIMENT DISSABTE
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2
18:00
-19:00
PRE-ALEVÍ C     18:15
-19:15
PRE-ALEVÍ FEMENÍ     09:00
-10:00
LLIGA JOVE INFANTIL B
19:00
-20:00
ALEVÍ A PRE-INFANTIL A   19:15
-20:15
CADET FEMENÍ B     10:00
-13:15
   
20:00
-21:00
JUVENIL C     20:15
-21:15
      13:15
-14:30
CADET A JUVENIL B
                14:30
-15:45
   
NORD GRIS DIVENDRES   NORD GRIS DIUMENGE        
  Setmana 1 Setmana 2     Setmana 1 Setmana 2        
19:00
-20:00
ALEVÍ B ALEVÍ C   09:30
-10.45
SENIOR FEMENI B          
20:00
-21:00
      11:00
-12:45
SENIOR FEMENI A          
        12:45
-14:30
SENIOR A